HC Draci Bílina

Co na tomto webu najdete?

My osobně hokej milujeme. O tom, že je to náš vůbec nejoblíbenější sport, není třeba dlouze diskutovat. Ale co víc – dost možná to pro nás už není „jen“ sport. Lepší označení bude životní styl. A jsme si jisti, že v tom rozhodně nejsme sami. U nás v České republice je hokej hrdě prezentován jako národní sport číslo jedna. A není se čemu divit. Hokejová tradice u nás žije už desítky let a její popularita rozhodně neupadá. Náš historický úspěch v Naganu zná doslova celý svět – stejně tak i jména hráčů, jako jsou Jaromír Jágr nebo Dominik Hašek. Žádnými nováčky našinci nejsou ani v prestižním ligovém světě NHL. Ano, na hokej mohou být Češi právem náležitě hrdí. A my bychom na tuto tradici sami moc rádi navázali naším vlastním (i když třeba jen virtuálním) dílem. 

To nejdůležitější ze světa hokeje na jednom místě

Hlavni obrazek Co na tomto webu najdete To nejdulezitejsi ze sveta hokeje na jednom miste - Co na tomto webu najdete?

Právě pro všechny uvedené důvody (a řadu dalších) jsme se rozhodli vytvořit tuto webovou stránku. Chceme dát dalším fanouškům k dispozici ucelený zdroj informací o hokejovém dění v České republice, stejně jako komplexní přehled nadcházejících utkání. A z pochopitelných důvodů tady nemohou chybět ani nejrůznější statistiky a aktuality, profily jednotlivých hráčů nebo celých mužstev. 

Webů, které se zaměřují právě na hokej, je na českém internetovém rybníčku celá řada. Proč tedy vytvářet něco nového? Rozhodli jsme se vsadit právě na komplexní zdroj informací. Chceme se usilovně dívat na současnost a budoucnost národního hokejového dění, zároveň ale nechceme zapomínat ani na tradice a minulost. 

Pokud se tedy o hokej zajímáte teprve krátce, nebo si chcete například oprášit vzpomínky, jsme tady pro vás. Na našem webu najdete podrobné informace o historii českého hokeje, zásadních utkáních a úspěších. Pevně totiž věříme, že je třeba na památné okamžiky nejen vzpomínat, ale také se díky nim inspirovat na možnou budoucnost. Právě takové zdroje informací mohou být velké plus třeba i pro ty z našich čtenářů, kteří hokej sami hrají a mají v tomto sportu nějaké vyšší ambice. 

Na závěr už chceme zmínit snad jen to, že máme velkou radost, že jste si udělali čas na návštěvu našeho webu – a ještě raději budeme, pokud se rozhodnete se k nám pravidelně vracet. Přejeme co nejvíce příjemně strávených chvil nejen u sledování hokeje a vítězství těch vašich oblíbených hráčů a týmů.